Het eerste kookboek van het tijdschrift Happinez is grotendeels vegetarisch. Er zijn ook een aantal recepten met vis in te vinden. Het boek lijkt duidelijk op het tijdschrift. Mooie foto’s, een mooie opmaak en inspirerende spreuken. Het boek is verdeeld in verschillende hoofdstukken, waarin alle aspecten van puur eten aan de orde komen. Voor elk hoofdstuk is een informatiepagina. Ook bevat het boek een seizoenskalender.
De recepten zijn niet al te uitgebreid, maar duidelijk weergegeven. Bij elk recept staat een mooie, grote foto. De combinaties van de recepten zijn vaak niet voor de hand liggend. Ook worden er regelmatig ingrediƫnten genoemd die niet makkelijk verkrijgbaar zijn. Hierdoor zijn veel recepten niet echt uitnodigend om mee aan de slag te gaan.
Het is een mooi kookboek, dat geschikt is voor mensen die wat meer ervaren zijn in de keuken en die van puur eten houden.




Plaats een reactie